top of page
08D94A56-BFB1-4B49-B743-B92674D193AF.JPG

טיולים לנשים

דמייני את עצמך יושבת עם חברות, ותיקות וחדשות, עם כוס יין ספרדי משובח בבר מיוחד בברצלונה, אחרי שסיימת כרגע סיור בשכונה הכי טרנדית בעיר. מתאים לך?

אחרי שנים של סיורי יום שמתי לב שלסיורים שהורכבו מנשים בלבד היו אנרגיה קצת שונה. היו סיורים שהיה למסיירות ולי ממש קשה להיפרד בסוף הסיור. וככה נולד לו מיזם ״החברה המקומית שלי״.

אני אהיה החברה הזאת שתמיד רצית שתהיה לך כשאת מגיעה לעיר חדשה, שתגלה לך את הסודות

של מי שחי פה, שתיקח אותך למקומות שלא היית מגיעה אליהם לבד. כל מקום שנבקר בו במהלך הסופ״ש שלנו נבחר בקפידה כדי שתהיה לך חוויה אמיתית ואותנטית. אני רוצה להראות לך את ברצלונה האחרת, הלא מתוירת. יחד נכיר את המקומות בהם חיים ומבלים המקומיים. 

 

אחרי שחשבתי, התלבטתי, ניסיתי, סיירתי, בדקתי, חפרתי, חקרתי, למדתי, תכננתי וטעמתי,נולדה לה התוכנית לסוף השבוע. תהיי בטוחה שמדובר במבחר הכי טוב שיש לעיר הזאת להציע. 

ואל תדאגי, בהרכבת התוכנית לקחתי בחשבון שאולי תרצי ללכת לראות את הסגרדה פמיליה או ללכת לשופינג או סתם לנוח לבד במלון, יש מספיק זמן ללא פעילות בשביל כל התוכניות שלך. 

בנוסף תקבלי ממני מפה פרטית עם כל הסודות של העיר, מסודרת לפי סוגי חנויות, מקומות שכדאי לך לבקר בהם, מסעדות טעימות, בתי קפה וכל מה שאסור לך לפספס בעיר. סופי השבוע הנשיים מיועדים לקבוצות קטנות של עד עשר נשים. הקבוצה יכולה להיות פרטית או קבוצה שאני ארכיב. 

אז בין אם בא לך לבוא עם כל החברות שלך, או רק עם אחת או בכלל מתחשק לך להגיע לבד ולהכיר חברות חדשות, דברי איתי ונמצא לך את הקבוצה הכי מתאימה.

PHOTO-2022-08-30-16-22-04.jpg

"טל ארגנה לנו סופ"ש מקסים בברצלונה ששילב את כל הידע וההיכרות המקומית שלה כדי לייצר חווייה ייחודית.
קודם כל, כהגענו למלון הנפלא והמרכזי שבחרה בשבילנו, קיבלה את פנינו ערכת "ברוכות הבאות" עם ברכה ושוקולד ושתייה שכבר עשו טוב מאוד על הלב. גם למלון הגענו באמצעות נהג שמצאה עבורנו. הכל הרבה יותר פשוט וקל ונגיש בצורה הזאת וגם לא פספסנו דברים מדהימים שקרו שם באותה תקופה כמו פסטיבל האורות בביה"ח העתיק. טל הדריכה אותנו בנבכי שווקים מקומיים קסומים, שיתפה אותנו בהמון פרטים על אורח החיים המקומי, לקחה אותנו למסעדות משובחות שבחיים לא היינו מגיעות אליהן לבד ועשתה לנו סיור מעלף בשכונת גרסיה.
בכל מקום היא הכירה את כולם, ידעה לקחת אותנו לאטרקציות הכי מעניינות (למשל לחנות שמנים, חומצים וליקרים מדהימה שבה הפעלנו את כל החושים ומיהרנו לרכוש דברים להביא הבייתה) ולספר לנו את הסיפורים הכי מרתקים. אה, וגולת הכותרת של הסופ"ש הייתה סדנת בישול הפאייה האינטימית בה פגשנו מטיילים מכל העולם, בישלנו פאייה כמו מקצועניות וזכינו להתענג על הפאייה הכי טעימה שאכלנו שם (באמת!!). במילים אחרות, אני ממליצה מאוד על החוויה של להצטרף לטל המקסימה לביקור מודרך באחת מהערים הכי מדהימות ויפות שהייתי בהן. "

רינת ק'.

״אין לי מספיק מילים לתאר את החוויה שעברנו עם טל.
הייתי בברצלונה כבר מספר פעמים אבל מעולם לא ראיתי וחוויתי את העיר כמו עם טל. זה היה כמו להסתובב עם חברה טובה שמכירה את כל הסודות, את כל המקומות שלעולם לא הייתי מגיעה אליהם לבד כי הם פשוט לא מפורסמים בשום מקום. זו חוויה שאני ממליצה לכל אישה. תודה לך טל, היה מושלם״

דפנה 

PHOTO-2022-08-30-16-22-08.jpg
bottom of page